HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Iseljavanje iz roditeljske kuce

tans16

Zanima me da li je ikako moguce iseljavanje iz roditeljskog doma u stan sa cimericom a da se to ne protivi zakonu?

Savjetodavna linija, za djecu

Dragi/a tans16,
hvala Vam što ste se javili Hrabrom telefonu i time iskazali svoje povjerenje.
Zanima me situacija u kojoj se nalazite i voljela bih Vam dati konkretan odgovor.
Predložila bih Vam da nazovete liniju Hrabrog telefona za djecu na broj 116 111 ili za mame i tate na broj 0800 0800, kako biste mogli dobiti zadovoljavajući odgovor, koji Vam ovim putem, zbog nedostatka informacija, ne mogu pružiti. Linija je otvorena svakim radnim danom od 9 do 20 sati. Drugi prijedlog jest da detaljnije opišete situaciju u kojoj se nalazite ovdje ili na e-mail savjet@hrabritelefon.hr.
Želim Vam puno sreće!

Lijep pozdrav,
Vaš Hrabri telefon