HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

molim pomoć

usamljena

Da odmah prijedjem na stvar.
Imam 20 god,prva sam godina faksa,ali osjecam potrebu da bih trebala s nekim razgovarat.Nemojte mi rec da razgovram s majkom jer je to s njom stvarno nemoguce.Oca izgubih kad su mi bile 2 godine tako da nemam s kim razgovarat.Osjecam da bi mi dobro dosao razgovor s nekim psihologom.Studiram u Zg-u i molim Vas da mi kazete kome se mogu obratit u Zg-u!?

Marija Krmek, prof.

Poštovana,

ovisi o čemu želite razgovarati. Možete pitati studentske liječnike gdje se možete obratiti, jer za svaku zdravstvenu ustanovu će Vam trebati liječnička uputnica. Psiholozi i psihijatri postoje u svim kliničkim bolnicama (Rebro, Dubrava...), a možete se javiti i u studentsku Polikliniku. Postoje i stručnjaci koji rade privatno, ali za te informacije molim Vas nazovite naše volontere na 0800 0800.

Srdačan pozdrav