HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

pitanje

netko

Zašto na neka pitanja nema odgovora stručnjaka? Zar mislite da se ljudi šale kada ovdje nešto napišu? Ja mislim da se ne šale, pa bilo bi u redu da dobiju savjet stručnjaka ako ovo mjesto već služi toj svrsi. Nadam se da ovo nije bilo previše grubo.

Marija Krmek, prof.

Postovani,

otkad ja odgovaram na ovom forumu sva pitanja su odgovorena, osim u slučajevima kad je već netko ranije napisao sve što bih i ja rekla, pa onda ne odgovorim jer mislim da je glupo ponavljati se. A što se tiče šale, ne da mislim nego znam da se ljudi ne šale, a ako se i šale to ostavljam njima na savjest, ja svako pitanje shvaćam jako ozbiljno. Nažalost, svjesna sam da ovakav način komuniciranja ima svoja ograničenja, ali nastojim maksimalno iskoristiti sve mogućnosti.

Srdacan pozdrav