HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

Zamolba

Ivona

Štovani,
obraćam Vam se sa jednom zamolbom.
Pošto ne znam kontakt telefon gospođe Buljan-Flander, na koju su me neke osobe uputile, ovim putem bih Vas nešto zamolila.
Kako se bavim pisanjem i u jednoj od svojih budućih knjiga želim pisati
o problemu seksualno zlostavljane djece, željela bih što bolje
proučiti svu moguću stručnu literaturu, kao i ispovijesti djece koja su
proživjela ta stravična iskustva, kako bi što vjerodostojnije mogla
pisati o tome.
Stoga Vas molim da mi pomognete oko izbora literature koja je na
hrvatskom jeziku i koju je moguće pronaći u našim knjižnicama, kao i
oko brojeva telefona osoba koje mi svojim iskustvom i poznavanjem
te teme mogu pomoći.

Unaprijed Vam se zahvaljujem.
Ivona

Ana Karlovic

Draga Ivona, u udruzi Hrabri telefon - telefon za zlostavljanu i zanemarenu djecu, čija je predsjednica dr.sc. Gordana Buljan Flander često pomažemo savjetima i literaturom diplomante i ostale koji se bave problemom zlostavljane i zanemarene djece. Stoga nam se mozete obratiti na broj telefona 01 4826 051 ili putem e-maila: info@hrabritelefon, dogovoriti sastanak i dobiti potrebne informacije. U nas još ne postoji dosta literature o ovoj problematici (materijale možete naći i na nasoj web stranici www.hrabritelefon.hr) no nedavno je objavljena odlična knjiga na hrvatskom: Kari Killen "Izdani", koja također može pomoći. Za ostalo nam se slobodno javite. Srdacan pozdrav!