HRABRI - forum za zaštitu djece

Savjetodavna linija, za djecu

Hrabri telefon
Zagreb, Draškovićeva 72

ZATVORENOST

Tomislav

Dobar dan,

Imam samo jedno pitanje,

zašto ove web stranice(www.cybermed.hr) nisu otvorene za šire krugove pučanstva?
Namjeravam studirati medicinu (sada sam 4. razred gimnazije) i mislim da bi mi uvelike pomogli bilo kakvi dodatni podaci u vezi medicine.
Ne razumijem zašto uopće ograničavate pristup podacima...

Tomislav

CYBERMED

Poštovani,

Dva su izbornika na web stranici www.cybermed.hr dostupna za šire krugove pučanstva - Forum za pacijente i Hrabri-foruma za zlostavljanu i zanemarenu djecu. Treći izbornik, Portal za farmaceute, liječnike i stomatologe isključivo je dostupan za zdravstvene djelatnike zbog zakonskih ograničenja.
Nadamo se da će te i na ta dva izbornika naći Vama interesantne sadržaje.

S poštovanjem,

CYBERMED

ina

Pohvalila bih ovu ideju, ali me zanima hoće li se u sklopu izbornika Portal za farmaceute, liječnike i stomatologe ( ili možda kao posebni izbornik ) otvoriti nekakve stranice i za studente medicine u svrhu našeg boljeg informiranja i učenja ali i međusobnog kontakta i razmjene novih informacija.
Hvala

CYBERMED

Poštovana,

Portal za farmaceute, liječnike i stomatologe je također namjenjen i studentima farmacije, medicine i stomatologije.
Umjesto identifikacijskog broja navedite broj Vašeg indeksa.

S poštovanjem,

CYBERMED

Marija

Završila sam studij sestrnstva u Zagrebu i zaposlena sam u ambulanti.Htjela bih se uključiti na portal za medicinare,ali ne znam svoj identifikacijski broj. Molim Vas za informaciju gdje bih ga mogla dobiti. Unaprijed puno hvala i velike pohvale Vašoj stranici.