Kardijalna kirurgija

Ubrzan rad srca

anđelko

Imam učestalo ubrzan rad srca i često me probada u srcu pa vas molim da mi odgovorite u cemu je problem. Traje nekoliko sekundi a ponekad minutu, dvije . Imam 21 g. traje vec godinama. Hvala.

Dr. Darko Anić

Vaše pitanje je namijenjeno specijalisti internist-kardiologu, pa Vas molim da ga pošaljete na forum Interna medicina - Kardiologija.