Nefrologija

iznenadna bol

marko

ponekad se zna dogoditi da me nesto probode(dolazi iz podrucja testisa pa prema gore, ne mogu tocno definirati polozaj).. nekih
20-30sec se ne mogu pomaknuti od boli, te ubrzo popusti. ne događa se cesto iako se nakada zna ponoviti nakon par dana. bol je slicna osjecaju kao da mi netko zabije noz pa povuce..
mozete li predpostaviti o cemu je rijec? zadnji put sam vadio krv i mokracu prije godinu dana i sve je bilo ok
p.s. primjetio sam da je kod ejakulacije(prve nakon par dana) sjeme mjestimice slici na želatinu. je li to uredu?
hvala

prof.dr.sc. Petar Kes

Poštovani, na temelju oskudnih elemenata mogu samo preporučiti pregled urologa. S poštovanjem, prof.dr. Petar Kes