Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Alergije/zatvor/bronhitis/autizam

Ljubeella

poštovani molila bih vas savjet,ovo mi je trece djete sada ima 16mjeseci nije gugutala,izgovorila je nekoliko puta mama,tata,kuko,nana,da i prestala no međutim vec dugo nije...od rođenja 2mjeseca života ima problema sa katarom lječena je sultanolom inhalacijama i efedrinom,medrol inekcijama,guščja mast,čepiči za katar,melart,fenistil,maxitrol,puno ispiranja nosica s fiziološkom jer je stalno zaštopan i zadnje je sirup deksametazon i krema diprogenta zbog tockica crvenih velikih po tjelu gdje su se oko zglobova otvorile rane...i problem sa stolicom zatvorom te kuglice koje teško iskaki ima vec dugo....

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poslali ste isti upit u postu Autizam? i tamo imate odgovor. Što se tiče tvrde stolice posavjetujte se s pedijatrom oko prehrane, unosa tekućine i uvođenja makrogol praška (Laxol, Macrobalans ili sl).