Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

atopijski dermatitis i kronicna urtikarija

paula-g

Postovani dr!Jako mi je zao vaseg odlaska sa foruma jer tu sam od vas citajuci neke odgovore pronasla odgovore koji su i meni bili potrebni.Ja bih samo zeljela ako mi mozete reci kako doci do vas,jer imam djete sa atopijskim dermatitisom i kronicnom urtikarijom jer bih htjela da mu vi ucinite (kako bi vi ono znali reci kompletnu alergolosku obradu)ako je to moguce jer do sada smo postigli nista.Ako moze i privatno ako gdje radite jer vase misljenje jako cijenim.Hvala

Darko Richter, dr. med.

Radim u Poliklinici Dječje klinike - Rebro (nova zelena zgrada), redovno radno vrijeme. Ambulanta četvrtkom, a u sve druge dane po dogovoru.
Tel 2376-521, ili na Intenzivnoj: 2367-603. Možete mi pisati na mail: bibice@live.com.