Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Beba mjesec dana kašlje

nika94

Poštovani,
Beba ima mjesec dana i kašlje, ali onako jako produktivno (kao npr .kad dugogodišnji pušači kašlju) i otežano diše. Bili smo u Klaićevoj bolnici i ORL ustanovio da je sve u redu i da je sve to samo do hrskavice koja se nije razvila još. Meni iskreno to zvuči čudno s obzirom da se stvarno jako čuje i još k tome hropti. Je li stvarno moguće do hrskavice i proći ce ili što da radim?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Hrskavica u dišnim putevima će vremenom očvrsnuti i neće se više čuti hroptanje. Obično nakon par mjeseci. Pratite opće stanje, ako se nešto čudno događa javite se ponovno na pregled. LP