Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Beba ne želi jesti

nika94

Curka 4 i pol mj...jučer i danas nešto brljavi sa jelom. Stalno miče bočicu iz usta. Preko dana muku mučimo sa hranjenjem, jer prođe 4 sata i još ne želi jesti i onda zaplače i dam joj i onda brljavi. Muku mučim da pojede. Probudi se u 5 ujutro i potamani bez problema i natrag zaspi...ali preko dana jedva...miče bočicu, izbacuje ju..

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Pratite stanje, nemojte forsirati hranjenje. Obzirom da nema znakova bolnosti u ustima vjerojatno je prolazna feaza. Ako potraje treba pratiti napredovanje na težini. Po potrebi obavite pregled kod pedijatra.