Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Beba streca

sanidica

Postovani , imam bebu pd 3 meseca i 20 dana. U poslednje vrijeme sam primetila da dosta streca . Streca ako se zakasljem, ali i streca na pokret ruke u njenoj blizini. Ja bas vodim racuna da budem nezna i polako postupam sa bebom ali me ovo strecanje plasi. Ne pamtim da sw nesto uplasio i da je od toga krenulo, pojavilo se nekako iznenada i sve vise streca. Da li ce se popraviti i sta mogu da radim ,da li je normalno ? Strah me je da beba ne bude uvijek tako plasljiva. Pozdrav i hvala unaprijed.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako je sve drugo uredu tada ne brinite, vremenom će podržljivost biti manja. Ako se pojave druge smetnje javite se pedijatru.