Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

CRP - visok

lozic

Vecer, naime imam jedan problem. Zadnjih par dana imam bolove i migrene u glavi, cesto osjecam umor, ponekad me bole misici, a temperatura mi skace samo navecer. Izvadio sam KKS, urin i CRP.
Hemoglobin mi je 126L i Hematokrit 0.383L. Sve ostalo je uredu osim CRP-a. On mi je 93,1. Zvao sam svog opceg doktora koji mi je prepisao REXOCEF, medjutim samo pomaze trenutno. Imate li mozda kakvo savjetovanje? Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Treba isključiti neke virusne uzroke infekcije koji mogu ići s povišenim CRP-om - korona, adenovirus.. Treba obaviti pregled.