Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Crveni madež

Snježana

Poštovani!
Beba je rođena sa crvenim madežom iza desnog uha. Madež je veličine 7mm, a od rođenja je narasao za otprilike 3 mm. Beba sada ima 5 mj.
Da li je to zabrinjavajuće ?
Snježana

prof. dr. sc. Ana Votava-Raić

Štovana gospođo Snježana, "madež" obično označava brojne promjene. Iz Vašeg pitanja ne može se razumjeti da li je nakon rođenja djeteta "madež" bar još jednom vidio liječnik, a to je važno zbog točne procjene o čemu se radi. No, najvjerojatnije nije riječ o ničemu ozbiljnom, ali Vam savjetujem pregled liječnika. Mnogo pozdrava.