Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Duphaston I trudnoća

Belaa

Poštovanje.ovako ja sam u 12mj imala cervikalnu trudnoću koja je nažalost završila kiretazom u 6 tj.trudnoce.sad opet radimo na bebici al posto imam menstruaciju svaka 20 dana očito fulam ovulaciju.bila sam kod doktora na folikumetriji i rekao koji dani su mi plodni i opet ništa.dao mi je duphastomne 2 ×1 10dana od 16 dana ciklusa do 26 dana.jucer 21.4 mi je trebala doći menstruacija al nije i radila test i on neegativan.u čemu je problem? Hvala na odg.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nažalost moje pedijatrijske kompetencije mi ne omogućavaju dati odgovor na Vaše pitanje, obratite se na forumu ginekologu ili najbolje porazgovarajte sa svojim ginekologom..