Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

E.coli

Nola

Molim jedan savjet. Dali se curici od 13 mjeseci moze davati preventivno sok od brusnice kako bi sprijecili E.Coli
Unaprijed zahvaljujem.

prof. dr. sc. Ana Votava-Raić

Štovani, sok od brusnice možete davati, naravno, kao i sve drugo u razumnim količinama. Da li će spriječiti pojavu E. coli (pretpostavljam u urinu), to je već drugo pitanje. No, najboljim odgovorom mi se čini: neće naškoditi. Mnogo pozdrava.