Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Gdje držati lijekove?

january100

Poštovani,
s obzirom na visoke vanjske temperature u ovo doba godine, zanima me gdje treba držati lijekove za djecu? Primjerice, neotvoreni sirup i čepiće za skidanje temperature.
Je li u redu držati ih i dalje u ormariću iako temperature u stanu mogu premašiti 25°C ili bolje u frizideru?

Unaprijed hvala!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

U fižideru je sigurnije, čepići se mogu topiti na ovim sobnim temperaturama.