Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

GER?

nika94

Poštovani,
Beba stara 3 mjeseca, uredno raste na težini, no zadnjih par dana bljucka i po sat vremena nakon jela. Tokom hranjenja podrigne par puta, no onda iz čistog mira dok leži počne bljuckati.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Najvažnije je da dobro napreduje, postavljajte je da leži sa značajno povišenim gornjim dijelom tijela u odnosu na doljnji dio. Ako je dijete na adaptiranom mlijeku možete uvesti AR (anti reflux) formulu. Nije potrebna daljnja obrada.