Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Hep b cjepivo 5 puta do druge godine

deia

Molim vas hitno!

Zbog okolnosti se dijete selio iz države u državu i primilo 5 doza cjepiva protiv hep b (zadnje s 18 mjeseci).
Sad su joj 3.5 godine i ja sam to tek sad shvatila. Panika me ulovila i trebam pomoć. Koje su moguće posljedice toga? Sad je dijete sasvim u redu.
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nema straha, u djece koja imaju problema s imunitetom ili su u visokom riziku od zaraze virusom B hepatitisa katkada se radi višekratno docjepljivanje kako bi se održala što bolja zaštitnost od ove bolesti.