Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

ISHRANA

DUNJA

Imam djevojčicu koja će uskoro navršiti tri mjeseca.Prije mjesec dana počela sam je dohranjivati sa Hippom Pre jer sam vidjela da joj moje mlijeko nije dovoljno.Sada sam prešla na Hipp 1.Primjetila sam da plače kad ju hranim sa svojim mlijekom a sa Hippom je zadovoljna.Zanima me da li se,umjesto prokuhane vode,Hipp može miješati sa majčinim mlijekom jer bih htjela da ga moja beba pije što duže.
Unaprijed hvala!

prof dr sc Ana Votava-Raić

Cijenjena gospođo Dunja, još jednom mogu izraziti žaljenje što ste u tako ranoj i osjetljivoj dojenačkoj dobi započeli s mješovitom prehranom. U Hippovo (a i drugo) mlijeko možete dodavati majčino mlijeko, ali ga možete davati i odvojeno u jedan ili dva zasebna obroka. Svakako se slažem, kad je riječ i prirodnoj prehrani da je "bolje išta nego ništa". Nemojte zaboraviti pratiti opće stanje djeteta, njegovu tjelesnu težinu, raspoloženje i tjelesno i psihičko napredovanje.
Mnogo sreće i pozdrava.