Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

"Jana"

Ana

Poštovana dr. Votava-Raić,
pisali ste u časopisu "Bebe" o prednostima korištenja flaširane izvorske vode Jana u prehrani male djece.
Zanima me da li je tu vodu ipak potrebno prokuhavati ako se koristi za spremanje mlijeka 6-mjesečnom djetetu?
Unaprijed puno hvala na odgovoru

prof. dr. sc. Ana Votava-Raić

Cijenjena gospođo, vodu ne morate prokuhavati, osim ako to nije dio propisanog postupka kod spremanja obroka. Mnogo pozdrava.