Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Zubići ne izlaze

Mirko

Sinu od 8.5 mjeseci jos uvijek nije izbio niti jedan zubić. Stalno gura ruke, rukav, igracke u usta ali zubica nema. Ima li razloga zabrinutosti?

Dr. Darko Richter

Ne.

nadica

Postovani Mirko,

Nekoliko od mojih necaka su izbili zubi tek sa godinu dana, danas (najmanja je 10god.), svi su im na broju i sto je najbitnije potpuno su im zdravi.

Klara

Moja curica ima 13 mj i samo dva zubica ( donje jedinice). Pedijatrica me uvjerava da nema mjesta panici, ali ja sam uzasno uplasena zbog toga.

Dr. Darko Richter

Nema mjesta panici, niti bojazni.