Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kašalj

diego

moja cura od 9 godina ima jedan neobičan kašalj već duže vrijeme, oko 6 mjeseci.Išli smo na kontrolu našoj liječnici,poslušala je pluća, sve u redu, izvadili smo krv, krvna slika u redu. Dobili smo sirup pholcodin za djecu . U par prvih dana kao da se malo stišao ali sad je opet isto. Čini mi se kao da je to neki pasji kašalj. Temperature nema . Molim vaše mišljenje ,što poduzimati dalje, kome da se obratimo,što mislite, o čemu je tu riječ. Unaprijed se zahvaljujem. Majda

Dr. Darko Richter

Trebalo bi pogledati glasnice kod otorinolaringologa. Ako je sve u redu, a kašalj i dalje traje, treba se obratiti dječjem pulmologu: treba isključiti atipični hripavac, tuberkulozu, a eventualno i druge moguće bolesti. Možete se javiti na Šalatu, petkom, u moju ambulatnu.