Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

KAŠALJ

MEDS

Poštovani!
Prije 2 mj. mom tri i polgod. sinu pojavio se kašalj koji nije bio praćen temperaturom,ali puno sekreta u nosu i jak kašalj. Doktorica je prepisala cefzil zbog crvenila u grlu.
Nakon prestanka uzimanja antib. ponovilo se sve ali ovaj put bronhitis ,tri dana ventolin sirup i 3 inhalacije. Stanje se smirilo ali je kašalj ostao. Nakon tjedan dana žuto zeleni sekret iz nosa i bjele naslage u grlu, bris nosa i grla uredan ali dok. daje silapen 1000. tri dana pijemo kašalj je nemoguć pun sekreta, noć bez spvanja i nervozno djete. Molim vas za savjet

Darko Richter, dr. med.

Ako nije nakapavanje vodic au nos, ili sirupa u usta, ne znam, ali će dijete ipak prećivjeti.