Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

kasljanje

katarina

Dr. Richter!
U vezi naslova "kasljanje" od prije dva dana u vezi Tie koja svako jutro kaslje.
Danas je napravljen bris nosa i grla i rezultati su u cetvrtak.
Neznam kakvi ce biti nalazi pa bi vas molila da navedete adresu gdje se moze doci kod vas na pregled.
U odgovoru od prije dva dana ste napisali u petak izmedu 8,oo - 13,30
ali ne pise gdje.
Hvala!

Dr. Darko Richter

Klinika za pedijatriju - Šalata, Zagreb. Ambulanta za alergologiju i kliničku imunologiju, javite se kod sr. Donate ili Snježane, u ambulanti u prizemlju.