Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Kombinacija terapije

Hantich

Poštovani,

Dikete 22 mjeseca staro cijeli tjedan ima curenje nosa, dva dana je imao predvečer temperaturu, ispiremo nos fiziološkom, inhaliramo također, koristili smo i sprej za nos, danas sam se tokom jutra ponovno čula s pedijatricom, budući da je po noći dosta kašljao uključila je i Fenistil kapi prije spavanja. Večeras smo mu oko 8 dali Fenistil kapi, a nakon toga smo primijetkli da mu je počela rasti temperatura i dala bih mu Lupocet, no strah me na svoju ruku kombinirati ta dva lijeka. Molim savjet, mogu li mu dati nešto za snižqvanje temperature nakom što sam mu dala Fenistil lapi (7 kapi, dijete ima oko 10.5kg).
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Fenistil se može kombinirati s lijekovima protiv temperature. Istini za volju ne vidim razloga za davanje Fenistila...