Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Krvna slika

T1ta

Poštovani, prije otprilike 3 tjedna, sam imala jaku glavobolju par dana i završila sam na Hitnoj gdje mi je ujedno vađena krv i rađen CT. Moram napomenuti da sam taj dan samo jela nešto malo i to prije 16:00 h i popila jednu tabletu Doreta. Također u posljednje vrijeme sam pod velikim stresom i strahom što ako mi je nešto ozbiljno ili mojim bližnjima. Nalaze krvi mi nije mi nitko podrobnije objasnio,na hitnoj je rečeno samo da je krv u redu,liječnica opće prakse je samo pročitala i ništa nije rekla, s tim da sam išla i u polikliniku Medikol na mr mozga+mra gdje sam taj isti nalaz krvi prilozila i nitko mi ništa nije rekao. Taj period jako sam slabo jela, u trenutku vađenja krvi imala sam i menstruaciju, ako je to uopće bitno, imam već koji mjesec jedino problema s bolovima u lijevoj strani leđa, ramena i lijevoj ruci, trnci u malom prstu i prstenjaku. Ct mozga i mr+mra uredni. Sad sam u fazi da mi srce nije u redu i da možda zbog krvi imam kakav tumor ili kako pise po nekim forumima cak i HIV. Jednostavno više ne funkcioniram i samo živim u strahu. I da imam 25.godina.
Pa Vas molim ako mi Vi možete pomoći, jer je konstantni strah prisutan i šta ako je ovo ili ono, polako već ludim.Oprostite na smetnji i podugačkom postu.

Nalazi:
Lkc 9.39 [x109/L]
E 4.93 [x1012/L]
Hb 138 [g/L]
Hct 40.5 [%]
MCV 82.2 [fL]
MCH 28.0 [pg]
MCHC 341 [g/L]
RDW-KV 12.1 [%]
Trc 391 [10e9/L]
MPV 8.50 [fL]
NEUT% 80.0 [rel %]
LYM% 13.6[rel%]
MONO% 5.9 [rel %]
EO% 0.2[rel %]
BAZO% 0.3[rel %]
GUK 6.9[mmol/L]
UREA 3.8[mmol/L]
KREA 60[umol/L]
AST 21 [U/L]
ALT 27 [U/L]
GGT 23 [U/L]
Na 137 [mmol/L]
K 3.8 [mmol/L]
Cl 101 [mmol/L]
Ca 2.34 [mmol/L]
CRP 12.2 [mg/L]

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nalazi laboratorija ne ukazuju na postojanje boesti koja bi Vas trebala ugrožavati. Nije dobro da ste u ovako visom stupnju ustrašenosti, potražite pomoć, možete se obratiti i Centru za krizna stanja KBC Rebro. Oni će Vam omoći razgovorom i savjetom kako dalje.