Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Krvni nalazi

123zorica

Postovani dr Da li negativan nalaz serioloski HBV i pcr HBV za hepatitis A,B,C isključuju hepatitis Mojoj kćerki su ovi nalazi svi negativni hvala bogu ali bas imam strah od hepatitisa Pa bi voljela da znam da to znaci da nema hepatitis IgG je takodje uredan nalaz

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Vjerojatnost da nema hepatitis uzrokovan ovim virusima je 98-99%.