Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Maleno udubljenje na vrhu čela

Migajo

Poštovani,
Moja kcer je prije godinu dana dok je trcala, spotaknula se i lupila glavom u zeljeznu nogu stolice. Odmah je plakala i naocigled joj je na celu izrasla kvrga i modrica. Otisli smo dezurnoj pedijatrici koja je rekla da je pratimo i tako smo napravili i sve je bilo oke. Sve je splasnulo no ono sto sam primjetila prije par mjeseci je da jo je ocito od tog udarca ostalo maleno udubljenje na celu, diskretno ali vidljivo. Jeli to opasno i hoce li se to rastom njezine lubanje povuci/pregraditi i sl. Hvala na informaciji.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Opasno nije, zasigurno. Uslijed udarca i podljeva stvorio se ožiljak u potkožnom tkivu koji uzrokuje uvlačenje kože.

Migajo

Hvala na odgovoru. Hoce li se to vremenom povuci? Jer od udarca je sad proslo skoro godinu dana...

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ožiljak u poravilu ne nestaje..