Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Mliječne zlijezde

Ivanica 123

Pozdrav. Dijete ima godinu dana. Djevojčica je. Već duže vrijeme, par mjeseci, osjetim pod prstima da imaju kao neke kuglice ispod njenih bradavica. Bili smo kod pedijatra rekao je da su to mliječne zlijezde i da će proći. Molim za Vaše mišljenje, šta bi to moglo biti i da li je potrebno raditi neke dodatne pretrage. Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Pedijatrica je u pravu, ne treba ništa poduzimati, osim u slučaju ako se povećavaju. Riječ je o relativno čestom i nedužnom nalazu.