Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Nakon korone

natalinatali

Poštovani doktore molim vaše mišljenje i komentar. Za Božić smo svi u obitelji imali koronu, i evo sad djeca i ja opet temperatura. u dječakovom kolektiviu svi koji su za Božić imali koronu sada imaju temperaturu!? Kako ide oporavak organizma nakon korone, šta savjetujete za dodatak prehrani i posebno nakon koliko vremena djecu vratit na treninge, i da li neko vrijeme i tjelesni ne radit? Hvala vam puno na svakom savjetu!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako je korona bila težeg oblika i ako dijete izgleda umornije tada pričekajte s tjelesnim naporima. Ništa od suplemenata neće koristiti pod uvjetom da se sprovodi uravnotežena - raznovrsna prehrana.