Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Odbija bočicu

nika94

Poštovani,
Rodila sam dječaka prije 13 dana. Pri porodu je malo poplavio i ostao bez kisika te se nagutao plodne vode. Zatim su ustanovili fiziološki stridor u nosu, sve je praćeno tjedan dana u inkubatoru i svi nalazi su uredni te smo otpušteni kući. Kod kuće je problem što ne želi baš jesti, dakle budim ga svaka 3 sata no on jedva jedvice pojede nešto i zaspi natrag. Porođajna težina je bila 4080, otpusna 4095... Jučer, 17.1.2022 je imao 4150

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Javite se pedijatru zbog pregleda i praćenja, ovim putem nije moguće dati pouzdani savjet.