Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Nekontrolisano mokrenje kod djeteta od 2 godine

Lejlašabić

Poštovanii..imam dijete od 2godine i prije dva dana smo odlučili odbaciti pelene koje je koristio od rođenja...mislim da moje dijete nema osjećaj kada treba piškiti,uvijek se upiški nekontrolisano u odjeću i tek onda mi da znak da je mokar,kada ga na nošu stavim on će nekada piškiti,kaki u nošu jednostavnoo..noćno mokrenje nije problem,suv je preko noći sve do jutra kada ustane onda se ispiški u nošu...molim savjet..hvala unaprijed mnogo

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Za sada samo strpljenje, ako se produži do iduće jeseni javite se pedijatru (i ev. nefrologu).