Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

noćna buđenja

bfbranka

Poštovani, imam sina od 15 mjeseci koji se noću još uvijek stalno budi: Još uvijek dojim, pa pretpostavljam da je i to jedan od uzroka. Ali zadnjih mjesec dana kad se probudi preselim ga kod nas u krevet, budući da ga pokušavam odviknuti od noćnog dojenja. Skoro cijelu noć se vrti, baca, dubi na glavi (doslovce), udara nogama, prevrće. I to sve nekako kroz neki polusan i nikako da zaspe. Ne znam više što da radim i kako da ga barem pola noći prospava... Jer zaspe oko 9, i u 11 je već prvo buđenje...
Hvala unaprijed

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ostavite ga u njegovom krevetiću, po mogućnosti u drugoj sobi, te neka se netko drugi pobrine za njegovo uspavljivanje i smirivanje. U suprotnom možete očekivati probleme spavanja više godina.