Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Opstipacija

starling

Beba je stara 25 dana, hranim je sa Aptamilom Comfort 1 i barem jednim obrokom majčina mlijeka. Već 2 dana nije imala stolicu. Možete li mi dati neki savjet?

Darko Richter, dr. med.

Mislim da bi mogal pojesti malo više.

starling

Ako mislite na još obroka majčinog mlijeka, vrlo rado bih joj ih dala, ali nažalost, to je sve što imam, a i svakim danom ga je sve manje, tako da izgleda da uskoro više ni to neće dobivati. Sada bih još i pitala koliko količinski preporučate da iznosi jedan obrok djetea starog 1 mjesec?

Darko Richter, dr. med.

Toliko da do navršenog drugog mjeseca dobije 600-700 g. na težini.