Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Osip kod djeteta

Tata34

Djecak ima nepune 3 god.imao je sitan osip po ledjima i stomaku i to je se povuklo a sad ima neke sitne tackice koje prelaze u krastice.Doktor nam je dao medicinski sapun,panthenol i afloderm mast ali nema pomoći.Molim vas moguli dobiti vase misljenje/savjet.

Srdačan pozdrav

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prpeoručam da se javite dermatologu na pregled, ovim putem nije moguće postaviti dijagnozu.