Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Otezano povlacenje kozice spolovila

jerdam

Postovani,
Vec desetak dana imam otezano povlacenje kozice spolovila naime tokom noci i dana kao da mi se sluz prisutna na spolovilu osusi te osjecam blagu bol kod povlacenja dok ne dode do te mjere kada bol postane sve jaca i dalje ne mogu povuci preko glavica, svrbez je takoder prisutna ali ne toliko cesta. Bol prestane nakon navlazivanja i onda bude sve normalno nekoliko sati. U tih 10 dana, poradio sam na dnevnom redovitom ciscenju glavica, navlazivanjem vodom kako se bol nebi pojavila, a jucer navecer primjetio sam na dnu donje strane glavica blage crvene tockice koje su nestale do jutra. Kako reagirati, sto savjetujete? Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Kupite kremu protiv gljivica i 2x na dan nakon pranja spolovila i nakon što ga posušite nanesite kremu. Postupak provodite desetak dana.