Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

PNEUMO PUR

Gordana

Cijenjeni,

zahvaljujem na Vašem odgovoru od 14.11. (Pneumo 23)

U dogovoru sa svojom pedijatricom moj zadatak je nabavka cjepiva Pneumo 23. Kako cjepivo nisam našla niti u jednoj ljekarni (ne može se naručiti), upućena sam u Marketing za lijekove, Dolac. Tamo mi je magistrica rekla da se Pneumo 23 više ne uvozi, ali da imaju zamjensko cjepivo Pneumo Pur od "Bering"-a po cijeni od 50 DEM.

Zanima me da li je to zamjensko cjepivo ono što tražim, ili Vi možda znate gdje bih mogla nabaviti Pneumo 23?

Srdačan pozdrav!

Dr. Darko Richter

Pneumo Pur je u redu.