Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pokvarenos AD

MOLIMVASPOMOC

Postovani,
Beba ima 5 tjedana... Uz dojenje jede i dohranu, ja bi rekla pola pola... Rodjena sa 2890gr sada ima 4130gr.... Babica uredno posjećivala i radila osnovne pregelde.. Kaze beba zdrava... Koza lijepa, dnevno kaka 1-3x... Mokri pelena 8-10... Spletom okolnosti davali smo nepravilno adaptirano mlijeko.. Sobzirom da na bocicama vec pripremljenog mlijeka pise da mogu stajati na temp od 5-25C... Mi smo i otvoreno drzali na dosta toploj sobnoj temp... I tek sada pravilno preveli sa njemackog da se otvorene bocice moraju drzati u frizideru. Ona pije max 2 boce (pakiranja200ml) na 24 sata.. (razdjeljeno u doze od 20-50ml ovisi koliko kada nakon dojenja hoce popit) Glupi smo za zlatnu medalju znam... Ali molim vas mozete li mi reci dali ce to imati trajne negativne posljedice...? Pregled kod pedijatra imamo u petak.
Beba je znala par put tjedno povratiti... A sve ostalo ponekad bljucne visak..... Nije pokazivala neke znakove trovanja.... Ja kad sam pomirisala ostatak iz bocice sada. Od koje je od 60 popila 40 ml... Smrdilo je na blago ukislo.....

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako nema izraženijih smetnji sve je prošlo bez posljedica...