Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pomoc - mmr vax pro

Esencijalna

Vec je 10 dan od kada sam sina od 2 godine cijepila cjepivom mmr vax pro. Vec 3 dana ima povisenu temperaturu koju skidam lupocetom i ibuprofenom. Strasno je razdrazljiv, skoro uopce ne spava. Plackav i grintav. Da li to pokazuje da se nesto ozbiljnije dogada ili u domenu normalnih reakcija?
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Najvjerojatnije opisane smetnje nisu povezane s cijepljenjem, potrebno je obaviti pregled i laboratorijske pretrage.