Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

prehlade i bronhitis

Gordana

Sin mi je star 23 mj. S 12 je krenuo u jaslice. U početku je bio dosta bolestan, ali je sve prolazilo bez većih komplikacija.
Često kašljucka i suho i kao produktivni kašalj koji ga čak tjera na povraćanje. A u sinusima mi se čini da mu je često "zaštopano".

S obzirom da njegova dr. prilikom pregleda kaže da "nema ništa" na plućima, zanima me bi li bilo dobro napraviti neku pretragu, koju i gdje, s obzirom da živimo u zagađenom centru grada (barem zasad), pa me nekako strah bronhitisa i sličnih komplikacija.

Cijepljen je, osim redovnim cjepivom, i HiB-om tri puta.
Lijepo Vas molim za odgovor i unaprijed zahvaljujem.

Dr. Darko Richter

U dobi vašeg sina nema "pretrage" za bronhitis osim kliničkog pregleda slušalicama. Imao bih povjerenja u vašu liječnicu, osobito ako je specijalist pedijatar, a ako nije, bilo bi dobro da dijete vidi upravo pedijatar u trenutku kada mislite da možda nešto ima na plućima.

Gordana

VELIKO HVALA!