Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

stajanje

petra

Poštovani,
Trebam li se zabrinuti što se moja osmomjesečna beba već dva tjedna diže na prstiće i to na njihov gornji dio. Također kad je pokušam staviti nakratko da stoji ona kleca i pada ili stane nakratko na prstiće. To ne forsiram ali sam pročitala da se osmomjesečna beba oslanja na puna stopala. Inače već dugo sjedi, samo ponekad se prevrne, već dva tjedna puže, a jako je napredna u "pričanju" i s igračkama.

Unaprijed hvala na odgovoru.

Dr. Darko Richter

Trebate li se zabrinuti? Ne, uz napomenu da mi nije jasno kako se to oslanja na gornji dio prstiju; koji je to dio?