Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

stajanje

Ana

Poštovani,moja 8,5 mjesečna beba se stalno opire na noge i stoji bilo u vrtiću ili u kinderbetu te dosta vremena tako provede.Da li je to prerano.Stoji punim stopalom i to dosta stabilno te se čak drži jednom rukicom za ogradicu.
Unaprijed zahvaljujem.

Dr. Darko Richter

Nije prerano, bar ne za nju. A da i jest, što biste poduzeli, ili što mislite da bi liječnici poduzeli? Da li ste ikada za neku intervenciju čuli? Zanima me, javite mi.