Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Stisnuta šakica

nika94

Poštovani,
Beba ima 3 mjeseca i uredno je sve do sada. Lijepo spava, jede, kukovi super, razvoj super no nije bas voljna dizati glavicu na trbuhu(ima malo zaležanu glavicu) i ima skoro stalno stisnute šakice, nije stalno ali većinu vremena. Je li to za zabrinuti ili da se još strpim?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Možete se strpiti do slijedećeg redovitog pregleda pedijatra (uobičajeno je to s 4 mjeseca života), ne očekujem da je riječ o bolesti.