Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

upala grla

angelika

Postovani.

Moj 2-godisnji sin prije mjesec dana je imao upalu grla i dobio je antibiotike, nakon par dana se sve smirilo, samo je iducih dva tjedna imao dosta sekreta koji nije mogao izbaciti. danas je opet dobio visoku temperaturu 38.Odbija jesti, sto nije bio slucaj kod prethodne upale. koliko da pricekam pa da ga vodim kod doktora. Nisam veliki ljubitelj antibiotika. Inace je vrlo aktivan i jako dobro podnosi temperaturu. Sta mi savjetujete. Hvala

Darko Richter, dr. med.

Govorim uvijek isto: ne možete doktora pitati što da napravite sa svojim iskustvom; ne možete se doktoru obratiti s pitanjem da li da mu dođete. Jer, čim to pitate, već ste kod njega bili, samo je to sigurno navaljani posjet.