Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Vodene kozice po penisu

sleNDer

ljepi pozdrav
e ovako imam 31.godinu i dobio sam vodene kozice(do sad ih nikada nisam ni imao)one su trenutno u fazi sušenja (50/50) i to je ok.Ali problem je što sam ih na penisu imao podosta i na glaviću i na unutrašnjoj strani kožice.pošto sam kozice mazao onim tekućim puderom nisam htio i po penisu s tim jer nisam znao dal je to dobro pa sam kupio u ljekarni(lexoderm sprej i krema)i koristio to dvoje. i sad kad su te kozice popucale je meni penis naotekao i boli a kožicu nemogu navući da bi i dalje mogao mazati kremom.savjet??

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Vjerujem da ste do sada riješili problem, za ovakva relativno hitna stanja uvijek se treba obratiti liječniku na pregled.