Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Zabrinuta mama

Nunule1

Dobar dan,imam djete od 13mj(jucer napunio) imao je krvarenje 1i2 stupnja,zbog hipertonusa idemo na vjezbe i dobro napreduje,radili smo magnet mozga ureden,e sad mene brine sto on jos nehoda uz namjestaj samo se dize uz njega al jos nepravi korake,vise preferira puzanje,jako je vesel i razigran,dali imamo razlog za brigu?? Lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Nemate, po svemu je razvoj motorike u granicama normale. Ima djece koja sa 6 mjeseci ustanu samostalno na noge a ima ih koja to učine sa 15 mjeseci; sve je to normalna varijacija razvoja motoričkih sposobnosti.