Pulmologija

bol u prsima

Anita

Moj problem je u tome što mi se javlj bol u prsima oko dojki i općenito oko rebara , dktorica je rekla da je to na bazi psihe, tj nervoze mislim da to ima poseban naziv, nalazi su u redu od RTG,i kardiologa (EKG nespecifićne promjene ST),trošim Praksiten 15, i Stugeron.

dr Neven Tudorić

Slične smetnje mogu biti posljedica promjena na vratnoj kičmi. Ako se bolovi javljaju straga u vratu ili između lopatica i šire se u prsa, posavjetujte se s fizijatrom.