Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Argumentacija

Suzana 11

Poštovani radila odlučila sam se za metodu all on 4 ali snimak je pokazao da nisam kandidat za tu opciju p su mi jučer u ponedjeljak radili argumentaciju gornje čeljusti za All on6 ,naime vremenski sam ograničena te putujem u Ponedjeljak tim mi je i ubrzan taj dio kontrola i vađenje konaca sve to nisam tako zamišljala al kad sam se već odlučila idem do kraja ,mene zanima sljedeće smijem li ja putovati sedam dana nakon zahvata i odmah sljedeći dan startati sa radom tj imali nuspojava pitam jer letim neidem autom ili autobusom hvala

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ovo su pitanja za liječnika koji će provesti zahvat. Postoje različiti zahvati augmentacije grebena sa različitim vremenom oporavka. U principu smijete putovati 7 dana nakon zahvata. Dali možete raditi 8 dana nakon zahvata, najviše ovisi o opisu posla i otečenosti, ako će biti još prisutna.