Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Krunice i pradontoza

Natalia7549

Poštovani,

Trebala bi staviti krunice, metal-keramičke ili cirkon, ali dugi niz godina imam paradontozu. Da li ove prve mogu utjecati negativno na paradontozu i povlačenje desni? Koje bi bile bolje

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Cirkonske krunice su bolje u smislu biološke snošljivosti. Adekvato napravljene krunice nebi smijele negativno utjecati na razvoj parodontitisa.

Suzana 11

Poštovani cilj mu je bila All on 4 metoda al snimak je pokazao da sam kandidat za All on6 jer mi nedostaje čeljusti napravila sam tu pripremu tj nadomještanje čeljusti problem je sljedeći ili nije to mi vi možete reći,naime na godišnjem sam i u Ponedjeljak putujem nazad a u utorak krećem s radom ,kontrolu moram ubrzati tji vađenje šavova to bi urdili u Ponedjeljak te me zanima smijem li ja putovati avionom nakon samo tjedan dana oporavka dali ima posljedica hvala

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

smijete putovati avionom.